Prezent dla pracowników

Zastanawiasz się jaki prezent dla pracowników będzie wyjątkowy?

Szukasz pomysłu na prezent dla swoich pracowników? Chcesz im podziękować za ich zaangażowanie i lojalność w trudnym roku? A może chcesz po prostu sprawić im radość i zaskoczyć czymś wyjątkowym?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Produkt Piccy to wyjątkowy prezent, który spodoba się każdemu. To także sposób na wsparcie ważnej sprawy i pomaganie najmłodszym. Kupując nasz produkt, jednocześnie pomagasz fundacji, która opiekuje się dziećmi – naszymi małymi artystami.

Dzięki Piccy zadowolisz swoich pracowników i pokażesz im, że nie są Ci obojętni. A przy okazji zrobisz coś dobrego dla świata. Nie ma lepszego prezentu niż taki, który daje podwójną radość! Noś z nami Pomoc!

Piccy Julia Grabska

Twoja firma jest zainteresowana współpracą?

Podaruj oryginalny prezent dla pracownika i Noś z Nami Pomoc!

Nasz prezent to nie tylko zwykły gadżet z logo firmy, ale coś wyjątkowego i dopasowanego specjalnie do Twojej firmy! Co więcej, obrazek na naszym produkcie stworzony jest przez podopiecznych fundacji, którą wesprzesz!

Zamawiając u nas personalizowany prezent dla pracownika, możesz sam wybrać fundację, którą Twoja firma wesprze. To nie tylko gest dobroci i wdzięczności, ale także sposób na rozwój CSR w swojej firmie i zbudowanie dobrego wizerunku firmy!

Każdy prezent jest starannie zapakowany i ozdobiony personalizowaną dedykacją od Ciebie. Co więcej, aż 17% przychodu z każdego sprzedanego prezentu przekazujemy na konto fundacji! Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój prezent ma nie tylko wartość materialną, ale także społeczną i humanitarną.

Twoja firma jest zainteresowana współpracą? Skontaktuj się z nami!

Fundacje, które możesz wesprzeć:

FAQ

Z jakiej okazji można dać prezent swoim pracownikom?

Prezent dla pracowników na Święta, prezent na Wielkanoc, Mikołajki czy też z okazji imprezy firmowej… Każda okazja jest dobra, żeby podarować pracownikom oryginalny prezent i wesprzeć podopiecznych fundacji!

Ile kosztuje Prezent dla Pracowników Piccy?

Koszt jednej bluz zaczyna się od 199,00 zł brutto, a skarpetek od 49,00 zł brutto. 17% Przychodu z tej kwoty przekazywane jest na pomoc podopiecznym fundacji.

Zaufali nam:

Fundacja Orange

Do współpracy z Piccy zachęcił nas społeczny wymiar działalności firmy. Szczęśliwie w parze z oryginalnym pomysłem idzie dobra jakoś materiałów, staranne szycie, duży wybór kolorów i możliwość personalizacji wzorów. To co zwróciło naszą uwagę, to fakt, że firma stawia na kreatywność młodych, zdolnych artystów, często dodając im w ten sposób wiary we własne możliwości. Jesteśmy także bardzo zadowoleni ze sprawnej i profesjonalnej realizacji zamówień.

Konrad Ciesiołkiewicz
prezes Fundacji Orange

We're Here To Help Your Business

Podoba Ci się nasz pomysł?

Chcesz pomagać z nami?